banner
banner
banner
banner

Braç de demolició d'alt abast per a excavadores

El braç de demolició de tres seccions és adequat principalment per a la demolició d'edificis de gran alçada. El braç de tres seccions de l'excavadora està instal·lat a l'excavadora i està equipat amb cisalles hidràuliques, martells trencadors, galledes i altres operacions eficients. La modificació de l'excavadora del braç de demolició es divideix en tres parts, 1. Modificació del circuit d'oli hidràulic, 2. Modificació del braç de demolició i 3. Modificació de l'acoblament.
1. Modificació del circuit d'oli hidràulic: la modificació del circuit d'oli hidràulic és diferent segons els diferents accessoris. Per exemple, si instal·leu un martell de canó, només cal que instal·leu un conjunt de vàlvules de distribució. Si instal·leu una cisalla hidràulica, haureu d'instal·lar dos jocs de vàlvules de distribució. Un conjunt controla les tisores i l'altre controla la rotació.
2. Modificació de braços de demolició de terra: la majoria dels braços de demolició de sòl són de tipus de tres etapes, i només en casos especials són de tipus de quatre etapes. Les principals consideracions són l'alçada de treball i la seguretat dels treballadors. Per descomptat, com més llarg sigui el braç, més petit serà l'accessori i més alta serà l'alçada de treball.
3. Modificació d'accessoris: els accessoris són principalment martells de pistola i cisalles hidràuliques i, en alguns casos, també es pot instal·lar una galleda.
Enviar Consulta descarregar
  • Descripció del producte

Sobre Tiannuo Machinery

Tiannuo Machinery, amb més de 10 anys d'experiència, és un fabricant líder especialitzat en la producció de braços de demolició d'alt abast per a excavadores d'alta qualitat . La nostra experiència rau en la creació de solucions duradores i personalitzables que amplien l'abast i les capacitats de les excavadores, fent-les indispensables en diverses indústries, com ara la construcció, la demolició i la mineria.

producte-1-1

Què és un braç d'excavadora de tres seccions?

Un braç de demolició d'alt abast per a excavadora és un accessori avançat que millora significativament l'abast, la flexibilitat i l'eficiència operativa de les excavadores estàndard. Està dissenyat per realitzar tasques complexes, com ara excavacions profundes, demolicions d'alt abast i manipulació de materials en espais reduïts, amb més precisió i facilitat.

producte-1-1

    Especificació

    Tonatge d'excavadora aplicableunitat30-36T40-47T
    Braç de tres seccions de longitud totalmm21000220002400026000
    Altura màxima de funcionamentmm22050231002510027200
    Radi màxim de funcionamentmm20000210002300025000
    Longitud de transportmm15330164001790019600
    Altura del transportmm3320346035703630
    Radi de gir posteriormm3320367036703670
    Radi a l'alçada màxima de treballmm3100310031003100
    Longitud de l'avantbraçmm7200750080008500
    Longitud del braç mitjàmm2300230023002300
    Longitud del braç superiormm11500122001370015200
    Afegeix pesT555.56
    Pes màxim de configuració frontal de treballT21.51.81.6

    Característiques clau

    Abast i flexibilitat ampliats: el disseny de tres seccions proporciona una articulació superior i un abast ampliat, permetent l'accés a zones de difícil accés sense haver de reposicionar la màquina.

    Construcció robusta: Fabricats amb acer d'alta resistència, els nostres braços estan dissenyats per suportar les tasques més exigents, garantint longevitat i fiabilitat en entorns durs.

    Opcions personalitzables: oferim una àmplia personalització que us permet modificar la longitud, la capacitat i els punts de fixació del braç per adaptar-los als vostres requisits operatius específics.

    Facilitat d'instal·lació: Està dissenyat per a una instal·lació ràpida i senzilla, minimitzant el temps d'inactivitat i garantint una integració perfecta amb els equips existents.

    Seguretat millorada: S'incorporen funcions de seguretat integrades, com ara sistemes anticaigudes i antilliscaments, per reduir el risc d'accidents, garantint el compliment dels estàndards de seguretat de la indústria.

    producte-1-1


    Com funciona?

     

    S'enganxa a la pluma de la seva excavadora, ampliant significativament el seu abast i flexibilitat. Aquest accessori és especialment beneficiós per a tasques que requereixen un control precís en entorns confinats o desafiants. El disseny de tres seccions permet una major articulació, el que el fa ideal per a l'excavació profunda, la demolició d'alt abast i la manipulació de materials en espais reduïts. En reduir la necessitat de reposicionar l'excavadora, millora la productivitat i l'eficiència operativa.

     

    producte-1-1

    Visualització del taller

    A Tiannuo Machinery, estem orgullosos del nostre taller d'última generació, on cada producte està meticulosament elaborat. La nostra instal·lació està equipada amb maquinària i tecnologia d'avantguarda, cosa que permet als nostres enginyers qualificats seguir protocols de control de qualitat estrictes des del disseny fins a la inspecció final. Aquest compromís amb la qualitat garanteix que cada producte compleixi els estàndards més alts de la indústria.

    producte-1-1

    Testimonis

    Michael R., director de projectes de construcció
    "El producte de Tiannuo ha transformat les nostres operacions. El seu abast i la seva flexibilitat amplis ens han permès completar tasques complexes amb facilitat. Les opcions de personalització proporcionades per Tiannuo ens van assegurar que teníem exactament el que necessitàvem".

    Emily K., supervisora ​​d'operacions mineres
    "Fa més d'un any que utilitzem el producte de Tiannuo i ha superat les nostres expectatives. La durabilitat i la fiabilitat d'aquest braç han reduït significativament els nostres costos de manteniment i temps d'inactivitat".

    producte-1-1

    FAQ

    P: Quin és el temps de lliurament típic?
    A: El nostre termini de lliurament típic és de 4 a 6 setmanes, depenent del nivell de personalització requerit.

    P: Aquests braços són compatibles amb tot tipus d'excavadores?
    A: Sí, els nostres braços estan dissenyats per ser compatibles amb totes les principals marques d'excavadores, amb personalització disponible per adaptar-se a models específics.

    P: Com s'ha de mantenir el braç de l'excavadora?
    A: Es recomana la inspecció i el manteniment periòdics de les juntes i els punts de fixació. Oferim una guia de manteniment detallada amb cada compra.

    P: Tiannuo Machinery ofereix una garantia?
    A: Sí, oferim una garantia de 2 anys en tots els nostres productes, que cobreix qualsevol defecte de fabricació.

    producte-1-1

    Conclusió

    Tiannuo Machinery és el vostre soci de confiança per a braços de demolició d'excavadores d'alta qualitat a gran altitud . Els nostres productes estan dissenyats per satisfer les necessitats exigents de diverses indústries, garantint que les vostres operacions funcionin sense problemes i de manera eficient. Amb les nostres àmplies opcions de personalització, construcció robusta i un fort servei postvenda, Tiannuo Machinery ofereix la solució perfecta per millorar les capacitats de la vostra excavadora. Poseu-vos en contacte amb nosaltres avui mateix a tn@stnd-machinery.com o rich@stnd-machinery.com per obtenir més informació sobre com els nostres productes poden beneficiar el vostre negoci.

    producte-1-1

     

    Missatge en línia
    Coneix els nostres últims productes i descomptes per SMS o correu electrònic