banner
banner
banner
banner

Braç de roca de l'excavadora

El braç de roca de l'excavadora, també conegut com el braç de bec de l'àguila i el súper ganxo, és una eina poderosa per excavar i trencar roques meteoritzades, roques d'esquist, gres vermell, etc. baixa pèrdua. En comparació amb les operacions tradicionals de voladilla, significa que l'eficiència de l'operació és més alta, el cost de trituració és més baix i el cost de manteniment també és molt baix.                       
El braç de roca de l'excavadora també s'anomena braç de bec de l'àguila i superganxo. Està especialment dissenyat per processar roques i esquists erosionats. En circumstàncies normals, el destripador del braç estàndard no pot funcionar i l'eficiència de treball del trencador és relativament alta. El treball del destripador és baix i no pot satisfer les necessitats del projecte i generar majors beneficis. El treball del braç de roca de l'excavadora és perquè el braç general s'escurça i el farciment intern és més pesat. Per exemple, el braç gran d'un model d'unes 45 tones pot arribar a les 16-17 tones, cosa que pot augmentar molt la força d'excavació de l'excavadora i pot superar problemes més difícils. Mal ambient de treball.
Els braços de roca de l'excavadora i els braços sòlids són eines poderoses per excavar i trencar roques erosionades, roques d'esquist, pedra arenisca vermella, etc. En comparació amb les operacions tradicionals de trencadors, tenen els avantatges d'una alta eficiència i baixes pèrdues. En comparació amb les operacions tradicionals de voladilla, l'eficiència operativa és més alta. Baix cost de trituració i baix cost de manteniment.
Enviar Consulta descarregar
  • Descripció del producte
  • Especificacions

Braç de roca de l'excavadora Sobre la maquinària Tiannuo

Amb més de 10 anys d'experiència, Tiannuo Machinery s'ha consolidat com a fabricant líder en la indústria d'equips de construcció, especialitzat en braços de roca per a excavadores . Coneguts pel nostre compromís amb la qualitat i la innovació, oferim modificacions d'excavadores duradores i eficients que s'adapten a diverses indústries, com ara la construcció, la demolició, la mineria, la silvicultura i l'agricultura.

producte-1-1

Què és un braç de roca d'excavadora?

El braç de roca de l'excavadora és un accessori vital dissenyat per millorar la potència d'excavació i l'abast de les excavadores estàndard. Dissenyats per a entorns difícils, aquests braços són essencials per a tasques que impliquen excavar a través de roques, manipular materials pesats i treballar en terrenys difícils, cosa que els fa indispensables en múltiples indústries.

producte-1-1

Característiques clau del braç de roca de l'excavadora

Alta durabilitat: Fabricats amb acer d'alta resistència, els nostres productes estan dissenyats per suportar condicions dures i un ús intensiu, garantint longevitat i fiabilitat.

Abast i potència millorats: Dissenyats per ampliar l'abast de la vostra excavadora i proporcionar potència addicional per a l'excavació i la manipulació de materials, especialment en entorns de roca dura i sòl pesat.

Opcions personalitzables: Oferim una gamma d'opcions de personalització, que inclouen diferents longituds, capacitats d'elevació i accessoris especialitzats per satisfer les vostres necessitats operatives específiques.

Compatibilitat perfecta: El nostre braç de roca per a excavadora és compatible amb totes les principals marques d'excavadores, cosa que permet una fàcil instal·lació i integració amb els equips existents.

Disseny que prioritza la seguretat: Equipats amb funcions de seguretat com ara estabilitat reforçada i protecció contra sobrecàrregues, els nostres braços de roca estan dissenyats per complir amb els estàndards de seguretat de la indústria i reduir els riscos operatius.

producte-1-1


Com funciona?

El braç de roca per a excavadora està dissenyat per fixar-se de manera segura a la vostra excavadora, millorant les seves capacitats per a excavacions pesades i manipulació de materials. En ampliar l'abast i proporcionar potència addicional, aquests braços són ideals per a tasques com l'excavació de roca, l'excavació de trinxeres i la manipulació de grans roques. El control i la força millorats que ofereixen els nostres braços de roca els fan essencials per a projectes que exigeixen precisió i potència.

Visualització del taller

A Tiannuo Machinery, la nostra instal·lació de fabricació combina enginyeria de precisió amb tecnologia d'avantguarda per produir productes d'alta qualitat. Cada producte s'elabora amb materials de primera qualitat i se sotmet a processos de control de qualitat rigorosos per garantir la durabilitat i el rendiment en els entorns més durs. El nostre equip d'enginyers experimentats es compromet a oferir productes que compleixin els estàndards d'excel·lència més alts.

producte-1-1

Testimonis

Mark S., Contractista de Demolició
"El producte de Tiannuo ha transformat la nostra manera de gestionar els projectes de demolició. L'augment de l'abast i la potència han fet que el nostre treball sigui molt més eficient i eficaç".

Laura H., Directora d'Operacions Mineres
"Les opcions de personalització de Tiannuo ens van permetre aconseguir un braç d'excavadora perfectament adequat per a les nostres necessitats mineres. La seva durabilitat i rendiment han estat excepcionals".

producte-1-1

FAQ

P: Quin és el termini de lliurament d'un braç de roca d'excavadora?
A: El termini de lliurament típic és de 4 a 8 setmanes, depenent dels requisits de personalització.

P: Aquests braços són compatibles amb el meu model d'excavadora?
A: Sí, els nostres braços de roca estan dissenyats per ser compatibles amb totes les principals marques d'excavadores. També oferim personalització per garantir un ajust perfecte.

P: Com puc mantenir el braç de roca de l'excavadora?
A: Es recomana la inspecció i el manteniment periòdics. Oferim una guia de manteniment detallada amb cada compra per ajudar-vos a mantenir el vostre equip en condicions òptimes.

P: Tiannuo Machinery ofereix suport postvenda?
A: Absolutament! Oferim un servei postvenda complet, que inclou orientació sobre la instal·lació, formació i accés a peces de recanvi.

producte-1-1

Conclusió

Tiannuo Machinery és el vostre soci de confiança per a productes d'alta qualitat. Els nostres productes estan dissenyats per millorar la funcionalitat i l'eficiència de les vostres operacions, proporcionant durabilitat, personalització i un sòlid suport postvenda. Tant si les vostres necessitats es troben en la construcció, la mineria o la silvicultura, els nostres braços de roca ofereixen una solució fiable per satisfer les demandes del vostre projecte. Poseu-vos en contacte amb nosaltres avui mateix a rich@stnd-machinery.com o tn@stnd-machinery.com per obtenir més informació sobre com el braç de roca per a excavadora pot portar les vostres operacions al següent nivell.

producte-1-1

 

Tonatge d'excavadora aplicableunitat40-45T60-65T80-100T
Interval de funcionament màximmm630074007600
Radi màxim de funcionamentmm710079008100
Altura del transportmm387043204730
Diàmetre interior del cilindremm2002203670
Diàmetre de la barra del pistómm1401703100
Longitud del braç superiormm510060207100
Longitud de treball de l'avantbraçmm140016001700
Dents afluixant el sòlmmD11D12D12
pesT162532
Missatge en línia
Coneix els nostres últims productes i descomptes per SMS o correu electrònic